4955-1054-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać receptory znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Naciskanie warto zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo zwiększać moc nacisku. Każdą ze stóp należy badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na uciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom życie łóżkowe viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Dodaj komentarz