6754-6667-ico-wu.jpg

Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie powinni pamiętać, że są to zaburzenia wyleczalne. Trzeba tylko przełamać opór i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotykają średnio 10% męskiej części społeczeństwa. Problem nasila się, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Zauważa się wzrost zachorowań na
cialis w zelu cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz stany depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotyczyć mężczyzn w dowolnym wieku. Przeróżne mogą być powody zaburzeń.

U młodych kochanków, czyli przed ukończeniem 30 lat dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn starszych kłopoty mogą być następstwem różnych chorób. Nieprawidłowa erekcja lub jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz