6154-5752-ico-wu.jpg

Proste? To do działania, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od potencjału ciała. tadalis
W następstwie tego poza troską o odpowiednią oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, żeby sprostał wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule radami, każdy z nas mógłby dopisać kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego oraz oryginalnego dania; miło i spokojnie lub aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio

Dodaj komentarz