334-3584-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego levitra uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.

Dodaj komentarz