488-2169-ico-wu.jpg

Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania erekcji są bardzo różnorodne, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot z erekcją występuje, gdy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć normalny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy problem występuje co najmniej w 3/4 prób i utrzymuje się to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy dużą część dnia w pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły oraz chęci na seks. Warto wtedy zatroszczyć się o minimalizowanie momentów nas stresujących, relaks kamagra tanio i rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra cena

Dodaj komentarz